Podnapilý řidič svou nebezpečnou jízdou pod vlivem návykové látky způsobil škody v sídlišti v Březinách

Hlídka městské policie rychle zasáhla poté, co obdržela oznámení o nehodě, která se stala na sídlišti v ulici Kosmonautů. Incident, který měl potenciál způsobit vážné škody a ohrozit životy, vyžadoval okamžitou reakci ze strany strážníků.

Hlídka městské policie obdržela oznámení o vozidle, které se nebezpečně pohybovalo po sídlišti a způsobilo poškození několika zaparkovaných vozidel a dopravního značení. Zpráva naznačovala, že řidič byl pravděpodobně pod vlivem alkoholu. Tato událost okamžitě spustila akci ze strany městských strážníků.

Strážníci, kteří byli ve službě, dorazili na místo nehody během několika minut od obdržení oznámení. Jejich prioritou bylo zajistit bezpečnost v oblasti a zabránit dalším škodám. Při příjezdu na místo zaregistrovali nabouranou skříň vysokého elektrického napětí a několik desítek metrů za ní zaparkované podezřelé vozidlo se dvěma muži.

Strážníci provedli u řidiče test na přítomnost alkoholu v dechu, který jednoznačně potvrdil, že řidič byl podnapilý. Následně pořídili fotodokumentaci škod. Nashromážděné důkazy potřebné pro další právní kroky spolu s řidičem předali Policii České republiky k dalšímu řízení.