Události MP – 28. týden

Dne 16.7.2017 v 12:05 hod. oznámil pracovník ostrahy obchodního domu v DC3 zadržení osoby podezřelé z krádeže. Hlídka MP na místě zjistila, že devětadvacetiletý muž z Varnsdorfu odcizil 5 lahví alkoholu. Na místo se poté dostavila hlídka Policie ČR, která si událost převzala k dořešení.

Dne 16.7.2017 v 9:10 hod. oznámila obsluha baru v DC1 problém s podnapilými hosty. Hlídka MP na místě zjistila, že dva muži ve věku dvacet jedna a dvacet tři let se dožadovali podání alkoholu, což obsluha vzhledem k jejich stavu odmítla. Na to dotyční reagovali agresivně a začali obsluhu slovně napadat. K žádné škodě nebo fyzickému napadení na místě nedošlo, hlídka oba muže z provozovny na žádost obsluhy vykázala.

Dne 15.7.2017 v 22:13 hod. oznámil občan, že z Kamenické ulice jde nějaká žena prostředkem silnice směrem na Nový most. Hlídka MP na místě zastihla čtyřiapadesátiletou ženu, která poněkud nezvládla konzumaci alkoholu. Hlídka ji nasměrovala k domovu a dohlédla na její bezpečný odchod.

Dne 15.7.2017 v 18:04 hod. oznámil občan, že v DC4 leží na komunikaci muž v podnapilém stavu. Oznamovatel se snažil muže zvednout, ale neúspěšně. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zjistila, že se jedná o opilého sedmašedesátiletého muže. Dotyčný s hlídkou sotva komunikoval, navíc byl odřený a potlučený. Hlídka proto na místo přivolala záchrannou službu, která muže ošetřila a převezla do nemocnice.