Události MP – 33. týden

Dne 20.8.2017 v 22:55 hod. oznámila žena z DC2, že se před jednou z prodejen pere několik lidí. Na místo byla ihned vyslána hlídka MP, která zahlédla dva muže, kteří leželi na chodníku a vzájemně se napadali. Jednalo se o třiatřicetiletého a osmapadesátiletého muže z Děčína. Hlídka od sebe oba odtrhla a zabránila dalšímu napadání. Protože oba muži měli tržné rány na hlavě a v obličeji, byla na místo přivolána záchranná služba, která dotyčné ošetřila. Událost si k dořešení převzala přivolaná hlídka PČR.

Dne 20.8.2017 v 00:40 hod. oznámila obsluha baru v DC1, že do provozovny dorazil muž, který má od majitelky zákaz vstupu a obsluha se bojí, aby nedělal problémy. Na místo byla vyslána hlídka MP, která v provozovně zastihla velmi opilého jednatřicetiletého muže. Hlídka jej na žádost obsluhy z baru vykázala a dohlédla na jeho bezpečný odchod.

Dne 19.8.2017 v 12:50 hod. oznámila obsluha prodejny v DC3, že před vchodem do provozovny se usadili tři bezdomovci se psem a zákazníci se bojí chodit dovnitř. Hlídka MP na místě kontaktovala strážníkům dobře známého dvaašedesátiletého bezdomovce a z místa jej vykázala.

Dne 18.8.2017 v 15:40 hod. oznámil občan z DC2, že na Kamenické ulici si na chodníku ustlal nějaký opilec, pod hlavou má noviny a vyspává. Hlídka MP na místě kontaktovala známého osmačtyřicetiletého bezdomovce, kterého z místa vykázala.

Dne 18.8.2017 v 16:22 hod. oznámila žena, že u mostu přes Jílovský potok v DC4 jsou přivázáni dva psi ke stromu. Podle oznamovatelky jsou zvířata ve velmi zanedbaném stavu. Na místo byla vyslána hlídka MP, která oznámení potvrdila. Pro podezření z týrání zvířat byla na místo přivolána hlídka PČR, která řešení události převzala. Zvířata pak hlídka převezla na veterinární ošetření a poté do útulku pro opuštěná zvířata.