Události MP – 38. týden

Dne 24.9.2017 v 12:28 hod. oznámil personál prodejny v DC5, že na parkovišti před prodejnou se nachází bezdomovec, který od procházejících občanů žebrá peníze. Jednalo se o strážníkům dobře známého sedmapadesátiletého bezdomovce. Hlídka jej z místa vykázala.

Dne 24.9.2017 v 20:49 hod. oznámila obsluha z baru v DC1, že má problém s několika agresivními hosty. Hlídka MP kontaktovala obsluhu, která uvedla, že jednomu z hostů odmítla podat kvůli jeho opilosti alkohol, na což muž reagoval agresivně a začal obsluhu slovně napadat. Jednalo se o třiatřicetiletého muže z Jeseníku. Hlídka jej z baru vykázala.

Dne 22.9.2017 v 23:35 hod. oznámila obsluha restaurace v DC1, že do vestibulu přišel nějaký silně opilý mládenec, usnul tam a ona ho nemůže dostat ven. Hlídka MP na místě zjistila, že mladík je totálně opilý, celý pozvracený a vůbec nekomunikuje. Na místo proto byla okamžitě přivolaná záchranná služba, která jej odvezla do nemocnice na ošetření.

Dne 22.9.2017 v 19:10 hod. oznámila ostraha obchodního domu v DC5, že v provozovně zadrželi ženu, která kradla šperky. Hlídka na místě zjistila, že žena si šperky dala do tašky a následně prošla přes pokladny, kde byla ostrahou zadržena. Žena s ostrahou vůbec nespolupracovala a pouze jí sprostě nadávala. Hlídka zjistila totožnost podezřelé. Jednalo se o osmačtyřicetiletou ženu z Děčína. Hodnota zboží, kterou měla podezřelá odcizit, činila 8100,- Kč. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si záležitost převzala k dalšímu šetření.