Události MP – 41. týden

Dne 14.10.2017 v 23:10 hod. si všila hlídka MP v DC4 v ul. Bezručova skupiny osob, z nichž jedna převrátila popelnici. Skupinka poté odcházela směrem k nádraží. Hlídka zjistila totožnost muže, který popelnice převrátil. Jednalo se o čtyřiadvacetiletého muže z Děčína. Dotyčnému hlídka uložila pokutu a dohlédla na to, aby popelnice postavil zpět na místo. Během projednávání přestupku jeden z mužů hlasitými projevy rušil noční klid. Na výzvy hlídky, aby svého jednání zanechal, nereagoval a odmítal prokázat svoji totožnost. Hlídka jej proto předvedla na PČR. Jelikož muž při předvedení kladl aktivní odpor, byla mu přiložena pouta. Na PČR bylo jeho totožnost ověřena, jednalo se o třiadvacetiletého muže z Děčína. Jeho jednání hlídka vyřešila uložením pokuty příkazem na místě.

Dne 14.10.2017 v 12:30 hod. oznámil občan, že před prodejnou v DC3 je nějaký bezdomovec, který obtěžuje zákazníky. Hlídka MP na místě zastihla strážníkům dobře známého dvaašedesátiletého bezdomovce. Strážníci jej z místa vykázali.

Dne 13.10.2017 v 22:15 hod. oznámil občan z DC3 rušení nočního klidu hlasitou hudbou. Na místo byla vyslána hlídka MP, která oznámení potvrdila. Hlídka kontaktovala nájemníka bytu, ze kterého byl slyšet hluk. Jednalo se o třiapadesátiletého muže z Děčína. Strážníci záležitost vyřešili uložením pokuty příkazem na místě.

Dne 13.10.2017 v 10:55 hod. oznámila žena z DC3, že na zastávce MHD u Zámeckého rybníka spí natažený bezdomovec, je špinavý a silně zapáchá. Na místo se dostavil strážník MP, který zjistil, že jde o známého opilého třiapadesátiletého bezdomovce. Strážník jej z místa vykázal.