Události MP – 47. týden

De 24.11.2017 v 23:55 hod. požádala záchranná služba o vyslání hlídky MP do ul. Förstrova v DC2, kde se má nacházet zraněný agresivní muž. Hlídka MP na místě kontaktovala silně opilého sedmdesátiletého muže. Hlídka muže zklidnila a asistovala záchranné službě při jeho převozu do nemocnice na ošetření.

Dne 26.11.2017 v 20:47 hod. oznámil občan, že u baru v ul. Litoměřická v DC3 pobíhá nějaký bezprizorní pes. Hlídka MP na místě zvíře odchytla a odvezla do útulku pro opuštěná a toulavá zvířata, kde

Dne 24.11.2017 v 22:30 hod. oznámil občan, že v DC32 v jednom z bytů v domě v ul. Čsl. Partyzánů hraje velmi nahlas hudba. Na místo byla vyslána hlídka MP, která kontaktovala nájemnici bytu, ze kterého byl slyšet hluk. Jednalo se o devětatřicetiletou ženu z Děčína. Ta se za rušení nočního klidu omluvila a hudbu ihned vypnula. Hlídka ji poučila o možných následcích, pokud by se objevila další stížnost a záležitost ukončila důraznou domluvou.

Dne 24.11.2017 v 17:02 hod. oznámila žena z DC3, že před jejím domem se válí nějaký bezdomovec. Hlídka MP na místě kontaktovala strážníkům dobře známého dvaašedesátiletého bezdomovce, který byl silně podnapilý a měl kolem sebe neskutečný nepořádek. Když k němu hlídka MP přistoupila, začali na ni útočit jeho psi, proto byl na místo přivolán pracovník útulku, který je odchytil a umístil do záchytného kotce. Hlídka nechala muže nepořádek uklidit a z místa jej vykázala.