Události MP – 49. týden

Dne 9.12.2017 v 5:05 hod. si všimla hlídka MP v DC1 v ul. Tyršova značně opilého mladíka, který téměř nebyl schopen chůze. Komunikace s ním byla obtížná, strážníkům se nicméně podařilo zjistit, že se jednalo o devatenáctiletého mladíka z Děčína. Vzhledem k jeho značné opilosti byla na místo přivolána sanita, jejíž posádka odvezla mladíka do nemocnice.

Dne 9.12.2017 v 22:10 hod. oznámila žena z DC32, že v ulici Vítězství odchytla volně pobíhajícího psa rasy německý ovčák. Na místo byla vyslána hlídka MP, která od oznamovatelky psa převzala. Následně se na místo dostavila hlídka PČR, která s sebou přivezla majitelku psa. Jednalo se o osmašedesátiletou ženu z Děčína. Hlídka MP majitelce zvíře předala. Řešení záležitosti převzala PČR.

Dne 8.12.2017 v 16:00 hod. oznámila pracovnice pošty v DC1, že jim do provozovny vběhl větší pes. Hlídka MP na místě psa odchytla a chystala se jej převézt do útulku. Hlídku následně kontaktovala majitelka psa, která uvedla, že někdo v blízkosti zvířete hodil petardu, pes se lekl a utekl. Majitelka hlídce poděkovala a psa si převzala.

Dne 8.12.2017 v 21:30 hod. oznámila obsluha baru v DC1, že má problém s jedním hostem, který se projevuje agresivně. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zjistila, že se jedná o opilého osmatřicetiletého muže. Po domluvě s obsluhou hlídka muže z provozovny vykázala a dohlédla na jeho odchod do místa bydliště.