Události MP – 6. týden

Dne 11.2.2018 v 15:04 hod. oznámila obsluha obchodu v DC4, že v provozovně se pohybuje bezdomovec, který obtěžuje zákazníky. Hlídka MP na místě kontaktovala strážníkům dobře známého čtyřiapadesátiletého muže, který byl pod vlivem alkoholu. Strážníci jej na žádost obsluhy z provozovny vykázali.

Dne 11.02.2018 v 08:34 hod. si všimla hlídka MP při kontrole v ulici Tyršova v DC1 muže, který na veřejnosti močil do záhonku, čímž vzbudil veřejné pohoršení. Hlídka MP zjistila, že se jednalo o pětadvacetiletého muže. Přestupek hlídka vyřešila uložením pokuty a muže z místa vykázala.

Dne 10.02.2018 v 21:19 hod. oznámil občan z DC2, že jeho podnapilý soused schválně kope do vchodových dveří bytu. Na místo byla vyslána hlídka MP, která kontaktovala agresivního čtyřiašedesátiletého muže. I přes opakovanou výzvu muž odmítal prokázat svou totožnost. Hlídka musela použít donucovací prostředky a muže předvedla na Policii ČR, která řešení záležitosti převzala.

Dne 9.2.2018 v 20:42 hod. oznámila obsluha baru v DC1 problém s agresivním zákazníkem. Na místo byla vyslána hlídka MP, která kontaktovala třiatřicetiletého podnapilého muže z Děčína. Hlídka dohlédla na to, aby zaplatil útratu a na žádost obsluhy jej z provozovny vykázala.