Události MP 10. týden

Městská policie DěčínDne 12.3.2017 v 8:03 hod. oznámila pracovnice doléčovacího centra v DC1, že mají problémy s jedním opilým klientem, který rozbil dveře. Hlídka MP na místě zadržela třiapadesátiletého muže z Kladna. Strážníci zadrženého převezli na obvodní oddělení Policie ČR, která řešení události převzala.

Dne 11.3.2017 v 21:35 hod. oznámila žena z DC6, že v ulici Slovanská odchytla bezprizorního volně pobíhajícího psa blíže neurčené rasy. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zvíře od oznamovatelky převzala. Strážníci psa převezli do městského útulku pro opuštěná a toulavá zvířata v DC3, kde ho umístili do záchytného kotce.

Dne 11.3.2017 v 9:10 hod. kontrolovala hlídka MP prostor v okolí ulice Křížová v DC1, kde opakovaně docházelo k zakládání černé skládky. Hlídka na místě zadržela sedmadvacetiletého muže, který hlídce potvrdil, že nepořádek na místo neustále nosí on. Hlídka muže poučila o tom, jakého protiprávního jednání se dopouští. Vzhledem k tomu, že šlo o opakující se situaci, hlídka pořídila fotodokumentaci a sepsala oznámení o přestupku, které bude následně řešit příslušný správní orgán.

Dne 11.3.2017 v 02:44 hod. oznámil občan, že v parku v DC1 leží nějaký muž. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zjistila, že jde o podnapilého třiačtyřicetiletého muže. Dotyčný neměl žádné zranění a jakoukoli pomoc od hlídky MP odmítl. Hlídka mu pomohla na nohy a nasměrovala jej do místa bydliště.