Události MP 15. týden

Městská policie DěčínDne 17.4.2017 v 10:15 hod. oznámil občan, že u garáží v DC1 se nachází starší muž, který vyhazuje do Labe pneumatiky. Dále oznamovatel sdělil, že muže natočil na mobilní telefon. Na místo byla vyslána hlídka MP, která kontaktovala pětasedmdesátiletého muže. Hlídka zajistila veškeré důkazy a záležitost předala k vyřízení příslušnému správnímu orgánu Magistrátu města Děčín. MP dále kontaktovala pracovníka Povodí Labe, který zajistil vylovení pneumatik z řeky.

Dne 16.4.2017 v 11:13 hod. oznámil občan z DC9, že v domě za výtahem spí nějaký mladík a nelze jej probrat. Hlídka MP na místě kontaktovala devatenáctiletého mladíka. Ten uvedl, že jej matka vyhodila z bytu, protože jí dluží peníze. Hlídka jej poučila o tom, jak svou situaci řešit a z domu jej vykázala.

Dne 14.4.2017 v 22:50 hod. oznámila žena z DC3, že u kontejnerů se nachází nějaký muž, který vyhazuje věci ven a dělá tam nepořádek. Hlídka MP na místě kontaktovala třicetiletého muže z Děčína. Hlídka jej nechala veškerý nepořádek uklidit, záležitost zadokumentovala a postoupila k dořešení příslušnému správnímu orgánu Magistrátu města Děčín.

Dne 14.4.2017 v 20:00 hod. oznámili zaměstnanci děčínské nemocnice, že v čekárně chirurgie pospává nějaký bezdomovec a nechce objekt opustit. Hlídka MP na místě kontaktovala strážníkům dobře známého opilce z Benešova nad Ploučnicí. Hlídka jej z prostor nemocnice vykázala.