Události MP 19. týden

Městská policie DěčínDne 12.5.2016 v 12:00 hod. oznámil občan z DC3, že nějaký zřejmě opilý muž sprejem poničil fasádu budovy základní školy. Strážník MP na místě zadržel třiadvacetiletého muže z Děčínska. Na místo byla přivolána hlídka PČR, která si záležitost převzala k dořešení.

Dne 12.5.2016 v 14:25 hod. oznámil občan, že v ul. 28. října v DC1 pobíhá nějaký opilý muž mezi auty ve vozovce. Hlídka MP na místě kontaktovala třiadvacetiletého muže z Děčína. Dotyčný stačil před příjezdem strážníků rozházet odpadkové koše. Nepořádek pod dohledem hlídky uklidil. Záležitost strážníci vyřešili uložením blokové pokuty.

Dne 15.5.2016 v 21:30 hod. oznámil občan, že jej napadá nějaký muž v ul. Teplická v DC4. Hlídka MP na místě kontaktovala osmadvacetiletého muže, kterého oznamovatel označil jako útočníka. Podle vyjádřená dotyčných padla na místě jedna facka, přičemž nikdo neutrpěl žádné zranění. Na místo byla přivolána hlídka PČR, která si záležitost převzala k dořešení.

Dne 14.5.2016 v 22:10 hod. oznámil občan z DC6, že se mu na jeho zahradu neustále pokouší dostat nějaký toulavý německý ovčák, kterého několikrát zkoušel bezúspěšně odehnat. Na místo byla vyslaná hlídka MP, které se podařilo psa odchytit a převézt do záchytného kotce útulku pro opuštěná a toulavá zvířata.