Události MP – 37. týden

Dne 17.9.2017 v 15:30 hod. zastavila hlídka MP v DC32 projíždějící vozidlo zn. Škoda Octavia, které řídil hlídce dobře známý dvaadvacetiletý muž, o kterém hlídka ví, že nevlastní řidičský průkaz. Po dohodě s PČR hlídka řidiče převezla na obvodní oddělení Policie ČR, která řešení záležitosti převzala.

Dne 16.9.2017 v 19:42 hod. oznámili zaměstnanci nemocnice Děčín, že nějaký agresivní člověk se pohybuje v prostorách čekárny rentgenu. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zjistila, že se jedná o čtyřiadvacetiletého muže z Benešova nad Ploučnicí. Muže rozlítilo to, že musel čekat necelé dvě minuty na ošetření řezného zranění na ruce. Hlídka MP muže zklidnila a setrvala s ním do konce ošetření na chirurgické ambulanci. Po ošetření ho vyprovodila z areálu Nemocnice.

Dne 15.9.2017 v 12:00 hod. oznámila obsluha baru na Masarykově náměstí v DC1, že má problém s jedním hostem. Hlídka MP zjistila, že se jedná o třiadvacetiletého muže z Děčína. Dotyčný přišel do provozovny za svojí matkou a začal jí slovně urážet a poté začal napadat i obsluhu baru. Hlídka MP záležitost vyřešila uložením pokuty a muže z provozovny vykázala.

Dne 15.9.2017 v 01:20 hod. oznámila pracovnice taxislužby, že na chodbě domu v DC4, kde společnost sídlí, spí nějaký bezdomovec a nelze ho dostat pryč. Hlídka MP na místě zastihla strážníkům dobře známého jednasedmdesátiletého bezdomovce, kterého z budovy vykázala.