Události MP 1. týden

Městská policie DěčínDne 31.12.2016 v 22:25 hod. požádala záchranná služba o asistenci při ošetření pacientů v DC5, kde došlo k nějakému konfliktu. Na místo byla vyslána hlídka MP, která dorazila společně s hlídkou Policie ČR. Podle zjištění hlídek došlo na místě k napadení mezi dvěma rodinami. Jednu zraněnou odvezla záchranka do nemocnice na ošetření. Řešení události převzala Policie ČR.

Dne 31.12.2016 v 14:07 hod. oznámila ostraha obchodního domu v DC5, že u hlavního vchodu leží nějaký bezdomovec. Na místo byla vyslána hlídka MP, která z místa vykázala strážníkům dobře známého sedmatřicetiletého bezdomovce. Záležitost hlídka vyřešila domluvou.

Dne 30.12.2016 v 13:08 hod. oznámil občan dva bezdomovce, kteří vybírají elektroodpad z kontejneru v DC1. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zastihla dvojici známých bezdomovců ve věku šedesát jedna a dvacet dva let. Nepořádek po sobě oba uklidili. Hlídka je poté po důrazné domluvě z místa vykázala.

Dne 1.1.2017 v 7:14 hod. oznámil občan, že byl kousek od  Východního nádraží přepaden dvěma muži. Oznamovatel dále uvedl, že jeden z pachatelů měl na sobě červenou bundu. Po přepadení odešli oba podezřelí směrem do města. Hlídce MP se podezřelé, kteří odpovídali popisu, podařilo během několika minut zadržet. Na místo byla přivolaná hlídka Policie ČR, která řešení záležitosti převzala.