Události MP 12. týden

Městská policie DěčínDne 25.3.2017 v 13:50 hod. oznámil občan z DC4, že u garáží v místě bydliště má zaparkované vozidlo, na které nějací mladíci házeli kameny a jeden z kamenů poškodil střechu vozidla. Hlídka MP zjistila, že kameny házeli tři mladíci ve věku jedenáct a dvanáct let. Jeden z nich se k poškození vozidla přiznal. Hlídka na místo přivolala jeho matku, která se s majitelem vozidla dohodla na způsobu náhrady škody. Další dva mladíky hlídka převezla do místa bydliště, kde je předala rodičům.

Dne 26.3.2017 ve 4:45 hod. oznámil občan z DC31 rušení nočního klidu hlasitou hudbou a řevem. Hlídka MP namístě kontaktovala čtyřiadvacetiletého muže, který rušil noční klid hlasitou hudbou. Hlídka přestupek vyřešila uložením blokové pokuty.

Dne 24.3.2017 v 14:12 hod. oznámil správce jednoho z domů v DC32,  že nájemníci jednoho bytu se velmi hlasitě hádají. Hlídka na místě kontaktovala osmadvacetiletou ženu, která sdělila, že se pohádala se svým přítelem. Oba se za své jednání omluvili a slíbili, že již bude klid. Hlídka záležitost vyřešila domluvou.

Dne 24.3.2017 v 11:32 hod. oznámili zaměstnanci obchodu v DC5, že u vchodu se pohybuje bezdomovec, který obtěžuje zákazníky. Hlídka MP na místě kontaktovala strážníkům dobře známého šestatřicetiletého bezdomovce. Hlídka jej po důrazné domluvě z míst vykázala.