Události MP 14. týden

Městská policie DěčínDne 9.4.2017 v 19:10 hod. oznámila žena z DC4, že ji slovně napadl její soused. Hlídka MP na místě kontaktovala oznamovatelku a sedmadvacetiletého muže. Strážníci zjistili, že jde o dlouhodobější spory několika nájemníků, jejichž soužití v domě není právě ideální. Muž se následně za své jednání omluvil. Záležitost hlídka vyřešila důraznou domluvou.

Dne 8.4.2017 v 21:44 hod. oznámila žena z DC32, že slyší hlasitý hluk a náznaky nějakého konfliktu u sousedů. Na místo byla vyslána hlídka MP, která kontaktovala třiadvacetiletého muže z Děčína. Ten uvedl, že se pohádal se svým otcem, který poté odešel. Na místo po několika minutách dorazily hlídky PČR, které si záležitost převzaly k dořešení.

Dne 8.4.2017 v 11:25 hod. oznámila zaměstnankyně obchodu v DC5 zadržení osoby přistižené při krádeži zboží. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zjistila, že sedmatřicetiletý muž z Českolipska ukradl zboží v hodnotě 393,- Kč. Po konzultaci s PČR jej hlídka převezla na obvodní oddělení. Řešení záležitosti převzala Policie ČR.

Dne 8.4.2017 v 04:05 hod. oznámil občan, že projížděl DC31 a u zastávky MHD u učiliště viděl někoho ležet. Na místo byla vyslána hlídka MP, která kontaktovala opilého osmadvacetiletého muže z Děčína. Muž nebyl zraněný a jakoukoli pomoc od hlídky MP odmítl. Hlídka dohlédla na jeho bezpečný odchod do místa bydliště a záležitost vyřešila důraznou domluvou.