Události MP 17. týden

Městská policie DěčínDne 29.4.2017 v 5:52 hod. oznámila zaměstnankyně děčínské nemocnice, že v čekárně chirurgické ambulance se nachází bezdomovec, který odmítá odejít. Na místo byla vyslána hlídka MP, která z prostor nemocnice vykázala osmačtyřicetiletého bezdomovce. Záležitost hlídka vyřešila domluvou.

Dne 29.4.2017 v 11:50 hod. oznámil občan z DC32 značný hluk, který se šíří z jednoho z bytů v panelovém domě v ulici Májová. Na místo byla vyslána hlídka MP, která kontaktovala dvaapadesátiletou uživatelku bytu, ze kterého byl slyšet hluk. Žena uvedla, že se hádala se svým sedmadvacetiletým synem. Strážníci dvojici vysvětlili, jak se mají chovat a jak mají své spory řešit. Záležitost hlídka vyřešila důraznou domluvou.

Dne 28.4.2017 v 22:01 hod. oznámila obsluha obchodního domu v DC5, že před vchodem do prodejny postává bezdomovec, který bezdůvodně pokřikuje na procházející zákazníky. Na místo byla vyslána hlídka MP, která kontaktovala dvojici strážníkům dobře známých bezdomovců ve věku čtyřicet a třicet let. Hlídka je z prostor nákupního centra po důrazné domluvě vykázala.