Události MP 19. týden

Městská policie DěčínDne 13.5.2017 v 20:32 hod. oznámil občan, že u kolotočů na Labském nábřeží se pohybuje muž s kočárkem a je v podnapilém stavu. Dále oznamovatel uvedl, že muž začal vrávorat směrem ke společenskému domu Střelnice. Hlídce se muže podařilo zastihnout v ulici Čsl. Armády, kde seděl a odpočíval. Jednalo se o čtyřiačtyřicetiletého muže z Děčína. Hlídka v místě bydliště kontaktovala jeho manželku, která se na místo dostavila a dítě s kočárkem i společensky unaveného manžela si převzala do své péče.

Dne 12.5.2017 v 00:03 hod. oznámil občan z DC32, že před chvílí dotáhl domů svého známého, který je opilý a leží bezvládně na schodech domu. Na místo se dostavila hlídka MP, která kontaktovala opilého třiapadesátiletého muže, který uvedl, že ztratil klíče od domu. Dotyčný s hlídkou komunikoval, neměl žádné viditelné zranění, poděkoval za zájem, nicméně jakoukoli pomoc od hlídky MP odmítl.

Dne 12.5.2017 v 6:16 hod. oznámil pracovník ostrahy vlakového nádraží, že v budově je bezdomovec a nechce odejít. Hlídka MP z místa vykázala strážníkům dobře známého sedmdesátiletého bezdomovce. Strážníci záležitost vyřešili domluvou.