Události MP 2. týden

Městská policie DěčínDne 7.1.2017 v 15:46 hod. oznámil občan, že v ul. Višňová v DC25 jsou již nějací dva velcí psi, z nichž jeden je asi zraněný. Na místo byla vyslána hlídka MP, která oznámení potvrdila. Ke zvířatům se ale vzhledem k jejich agresivitě nebylo možné dostat. Na místo byli přivoláni zaměstnanci útulku, kteří psy odchytli a umístili do záchytného kotce.

Dne 8.1.2017 v 18:41 hod. oznámil řidič autobusu, že ve voze se nachází nějaká starší zmatená paní. Hlídka MP na místě zjistila, že jde o třiadevadesátiletou ženu, která bydlí v domě s pečovatelskou službou. Hlídka paní odvezla do místa bydliště.

Dne 7.1.2017 v 4:26 hod. oznámila zdravotní sestra děčínské nemocnice, že mají problémy s pacientem, který byl ošetřen na chirurgii, ale nyní nechce z čekárny odejít. Hlídka na místě zjistila, že jde o strážníkům dobře známého devětašedesátiletého bezdomovce. Strážníci jej z místa vykázali.

Dne 6.1.2017 v 17:50 hod. oznámila žena z DC5, že se u kostela válí nějaký opilec. Hlídka MP zjistila, že se jedná o známého třicetiletého opilce, se kterým už řešila řadu přestupků. Hlídka na místo přivolala záchranku, která muže odvezla do nemocnice na další vyšetření.