Události MP 24. týden

Dne 17.6.2017 v 14:30 hod. oznámil občan, že v lesoparku v Děčíně 2 leží kousek od dětského hřiště podnapilá žena. Hlídka MP na místě kontaktovala dvaačtyřicetiletou ženu z Duchcova. Dotyčná byla pod vlivem alkoholu nebo jiných látek, komunikace s ní byla téměř nemožná. Strážníci na místo přivolali záchranku, která ženu převezla do nemocnice na vyšetření.

Dne 18.6.2017 v 03:00 hod. požádala záchranná služba o prověření oznámení ženy z DC1, která požádala o lékařskou pomoc. Hlídka MP na místě zjistila, že třicetiletá žena se na zábavě pohádala se svým přítelem a v podnapilém stavu se začala chovat hystericky. Hlídka ji uklidnila a vysvětila nevhodnost jejího chování. Strážníci poté dohlédli na její bezpečný odchod do místa bydliště. Informace hlídka předala záchranné službě.

Dne 16.6.2017 v 23:19 hod. oznámila žena, že v DC4 v ulici Čsl. Legií se na zemi povaluje muž, který hlasitě pokřikuje. Hlídka na místě kontaktovala muže, který byl zřejmě pod vlivem drog. Kolem něj postávali tři mladíci, kteří uvedli, že již kontaktovali záchrannou službu. Sanita se na místo vzápětí dostavila a odvezla muže do nemocnice. Vzhledem k možnému riziku agresivního chování poskytl zdravotníkům jeden ze strážníků asistenci.

Dne 16.6.2017 v 05:04 hod. oznámila žena, že ve vestibulu vlakového nádraží v DC4 se nachází bezdomovec, který silně zapáchá. Hlídka na míst¨ě kontaktovala jí dobře známého sedmdesátiletého bezdomovce, kterého z prostor nádraží vykázala.