Události MP 25. týden

Městská policie DěčínDne 26.6.2016 v 23:35 hod. oznámila obsluha herny v DC3, že v provozovně se nachází problémový podnapilý muž, který odmítá hernu opustit. Na místo byla vyslána hlídka MP. Muž hlídce odmítal i po zákonné výzvě předložit doklad totožnosti. Teprve po výstraze, že bude předveden na PČR, muž předložil doklad totožnosti. Jednalo se o pětatřicetiletého muže z Děčína. Hlídka věc vyřešila uložením blokové pokuty a dotyčného z provozovny vykázala.

Dne 25.6.2016 v 09:03 hod. oznámila zaměstnankyně děčínského nádraží, že ve vestibulu se nachází bezdomovec, který velmi silně zapáchá a obtěžuje tím cestující. Hlídka MP strážníkům dobře známého osmašedesátiletého bezdomovce s prostor nádraží vykázala. Záležitost hlídka vyřešila domluvou.

Dne 24.6.2016 v 23:58 hod. oznámila žena, že v domě v ul. Teplická se asi někdo pere a hrozně křičí. Hlídka MP na místě zjistila, že opilý třicetiletý muž řval na celý dům a všechny tím vzbudil. Hlídka mu za jeho jednání uložila blokovou pokutu a dohlédla na to, aby muž z domu v poklidu odešel.

Dne 24.6.2016 v 22:30 hod. si všimla hlídka MP v ul. Hrdinů v DC32 muže, který se hrabal v popelnici a znečišťoval veřejné prostranství. Dotyčný opakovaně odmítl prokázat svou totožnost i přes výstrahu, že bude předveden na PČR. Muž se předvedení vzpouzel a odmítal nastoupit do služebního auta, proto mu byla přiložena pouta. Teprve poté se zklidnil a předložil doklad totožnosti. Jednalo se o osmadvacetiletého muže ze Slovenska. Pod dohledem strážníků vše uklidil, záležitost hlídka vyřešila uložením blokové pokuty.

Dne 24.6.2016 v 22.20 hod. oznámila žena, že na Labském nábřeží v DD4 jdou dva opilí mladíci, kteří hodili láhev do vozovky, kde se celá rozbila. Hlídka MP na místě kontaktovala dvojici mužů ve věku dvacet čtyři a třicet šest let. Nepořádek po sobě oba uklidili pod dohledem hlídky. Záležitost strážníci vyřešili uložením blokové pokuty.