Události MP 27. týden

Městská policie DěčínDne 10.7.2016 v 22.40 hod. oznámil občan, že v ul. Zelená v DC3 leží uprostřed silnice nějaký opilý muž a je kolem něj nějaký rachot. Hlídka MP na místě zjistila, že jde o totálně opilého čtyřiapadesátiletého muže, se kterým strážníci už mnohokrát v minulosti řešili řadu přestupků proti veřejnému pořádku. Kvůli silné opilosti nebyl muž schopen žádné komunikace, na místo proto byla přivolána záchranka, která dotyčného odvezla do nemocnice na ošetření.

Dne 10.7.2016 v 01:20 hod. oznámila žena, že v DC1 v ul. Duchcovská  se asi někdo pere. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zjistila, že na místě dochází k fyzické potyčce mezi mužem a ženou. Důvodem byl podle zjištění strážníků fakt, že žena měla v baru muži odcizit peněženku. Ten ji venku dostihl a snažil se ji zadržet do příjezdu policie. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si záležitost převzala k dalšímu šetření.

Dne 9.7.2016 v 23:55 hod. oznámila žena, že byla fyzicky napadena obsluhou herny v DC3. Hlídka na místě zjistila, že ženu měl údajně napadnout třiapadesátiletý muž. Po ověření jeho totožnosti byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která si záležitost převzala k dalšímu šetření.

Dne 9.7.2016 v 12:35 hod. požádala dispečerka záchranky o prověření oznámení, že se kolem restaurace v DC3 má pohybovat nějaký muž v podnapilém stavu. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zjistila, že jde o sedmdesátiletého muže z Děčína. Vzhledem k opilosti nebyl muž  schopen chůze, navíc evidentně několikrát upadl a poranil se na hlavě. Informace byla předána zpět záchranné službě, která na místo vyslala sanitní vůz. Lékař následně rozhodl o převozu muže do nemocnice.