Události MP 28. týden

Městská policie DěčínDne 18.7.2016 v 05:37 hod. oznámil občan na linku 156, že před domem v DC1 v ul. Čsl. Armády leží nějaký muž. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zjistila, že se jedná o podnapilého pětadvacetiletého muže. Kromě opilosti neměl žádný jiný zdravotní problém. Hlídla dotyčnému pomohla na nohy a dohlédla na jeho bezpečný odchod do místa bydliště. Záležitost strážníci vyřešili důraznou domluvou.

Dne 16.7.2016 v 17:55 hod. požádala záchranná služba o pomoc hlídky MP při převozu agresivního pacienta do děčínské nemocnice z ul. Podmokelská v DC4. Hlídka MP zjistila, že problémovým pacientem je třiapadesátiletý muž z Děčína. Jeden ze strážníků asistoval po dobu jeho převozu do nemocnice a po dobu ošetření. Asistence se obešla bez nutnosti zákroku hlídky.

Dne 16.7.2016 v 07:50 hod. si všimla hlídka MP v ul. Rakovnická v DC3 muže, který vyhazoval z kontejneru odpadky na zem. Jednalo se o třiačtyřicetiletého muže z Jílového. Pod dohledem hlídky po sobě muž nepořádek uklidil. Záležitost strážníci vyřešili uložením blokové pokuty.

Dne 15.7.2016 v 21:15 hod. oznámil občan, že za poštou v DC32 jezdí nějací mladíci v malém černém autě a jízdou ohrožují zaparkovaná vozidla. Hlídka MP po příchodu na místo uviděla skupinku deseti mladíků u zaparkovaného vozidla Renault Clio. Vozidlo mělo propadlou technickou a emise. Hlídce se přiznal jeden z přítomných, že s vozidlem jezdil. Jednalo se o jednadvacetiletého muže z Děčína. Muž dále uvedl, že nevlastní řidičský průkaz. Hlídka záležitost zadokumentovala, přestupek bude následně řešit příslušný správní orgán Magistrátu města Děčín.

Dne 15.7.2016 v 19:05 hod. oznámila žena, že za disco klubem v DC6 je několik osob, které popíjejí alkohol a dělají nepořádek. Hlídka MP zjistila, že na místě byli čtyři muži v podnapilém stavu. Přestupky hlídka vyřešila uložením blokových pokut a dotyčné z místa vykázala.