Události MP 29. týden

Městská policie DěčínDne 24.7.2016 v 20:10 hod. oznámil občan z DC2, že mezi Dvořákovou a Lužickou ulicí leží nějaký chlap, který je zřejmě pod vlivem alkoholu. Hlídka MP na místě probrala silně podnapilého třiatřicetiletého muže z Děčína. Muž neměl žádné zranění a jakoukoli pomoc od hlídky MP odmítl. Hlídka MP mu pomohla na nohy a dohlédla na jeho bezpečný odchod do místa bydliště. Záležitost hlídka vyřešila důraznou domluvou.

Dne 23.7.2016 v 21:55 hod. oznámil občan, že v ul. Čsl. Partyzánů v DC32 se srocuje větší množství lidí a v sídlišti je slyšet značný hluk. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zjistila, že strážníkům dobře známý pětatřicetiletý muž vyšel z herny a začal rušit noční klid. Krátce po příchodu hlídky MP, která situaci zklidnila, se na místo dostavila hlídka PČR, která řešení záležitosti převzala.

Dne 23.7.2016 v 14:40 hod. oznámila žena, že ji v DC6 v ulici Krátká  opět napadá sousedka. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zjistila, že se pohádaly dvě ženy ve věku třicet tři a třicet osm let. K fyzickému napadení nedošlo. Hlídka obě poučila, jak mají své spory řešit civilizovaným způsobem a záležitost vyřešila důraznou domluvou.

Dne 23.7.2016 v 00:05 hod. oznámila žena, že šla s kamarádkou a kamarádem kolem obchodního domu v DC4, kde je napadla dvojice mužů. Na místo byla vyslána hlídka MP a psovod MP. Informace byla zároveň předána PČR. Hlídka MP na místě oba podezřelé zadržela. Jednalo se o muže ve věku třicet osm a třicet devět let. Na místo se dostavila hlídka PČR, která řešení záležitosti převzala.

Dne 22.7.2016 v 08:25 hod. si hlídka MP během kontroly v DC3 všimla vozidla Alfa Romeo červené barvy, které řídil pětadvacetiletý muž, o kterém strážníci vědí, že nevlastní řidičský průkaz. Vozidlo vyjíždělo z parkoviště u obchodního domu směrem k ulici Březová v DC3, kde jej hlídka zastavila. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si záležitost převzala k dalšímu šetření.