Události MP 31. týden

Městská policie DěčínDne 6.8.2016 v 21:45 hod. oznámil občan z DC1, že viděl muže, který rozbil okno u objektu v ulici Fügnerova a vlezl dovnitř. Vzápětí zaznamenalo čidlo na pultu centrální ochrany neoprávněný vstup do tohoto objektu. Na místo byly ihned vyslány hlídky MP. Strážníci na místě zadrželi podezřelého z vloupání. Jednalo se o čtyřiadvacetiletého muže ze Svitavska. Na místo byla přivolána hlídka PČR, která si událost převzala k dořešení.

Dne 6.8.2016 v 13:00 hod. oznámil občan z DC32, že nějaká žena vyhodila odpadky z bytu a znečistila tak veřejné prostranství. Hlídka MP na místě zjistila, že původcem nepořádku je čtyřiapadesátiletá žena z jednoho z panelových domů. Pod dohledem hlídky dotyčná vše uklidila. Přestupek hlídka vyřešila uložením blokové pokuty.

Dne 6.8.2016 v 9:20 hod. oznámila žena, že na její pozemek v DC14 vběhla nějaký pes. Na místo byla vyslána hlídka MP, která psa od oznamovatelky převzala a umístila jej do záchytného kotce v útulku pro opuštěná zvířata.

Dne 6.8.2016 v 8:20 hod. oznámila žena z DC4, že před barem v ulici Masná se dohaduje skupinka čtyř mladíků, kteří se mezi sebou začínají postrkovat. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zjistila, že dotyční jsou pod vlivem alkoholu a pouze se dohadují bez jakéhokoli napadání. Hlídka mladíky z místa vykázala.

Dne 5.8.2016 v 23:40 hod. si hlídka MP všimla při kontrole v DC1, že před tamním hudebním klubem se začalo vzájemně napadat několik lidí. Na místo byl přivolán i psovod MP. Hlídkám se podařilo situaci uklidnit. Nikdo z přítomných neutrpěl žádné zranění. Na místo byla přivolána hlídka PČR, která si záležitost na místě převzala k dořešení.