Události MP 34. týden

Městská policie DěčínDne 28.8.2016 v 17:53 hod. oznámil občan z DC3, že v ul. Oblouková leží před jednou z prodejen nějaký bezdomovec. Hlídka MP zjistila, že se jedná o jí dobře známého jednašedesátiletého bezdomovce, se kterým v minulosti řešila již řadu záležitostí. Hlídka jej po důrazné domluvě z místa vykázala.

Dne 27.8.2016 v 00:40 hod. oznámila žena rušení nočního klidu hlasitou reprodukovanou hudbou z ulice Krátká v DC6. Na místo byl vyslán psovod MP, který zjistil, že v jednom z bytů se koná oslava. Po důrazné domluvě nájemníci vypnuli hudbu a za své jednání se omluvili. Strážník záležitost vyřešil domluvou. Oznámení se s odstupem několika desítek minut opakovalo. Hlídka MP na místě opět kontraktovala nájemníky bytu, ze kterého byl slyšet hluk a přestupek vyřešila uložením blokové pokuty.

Dne 26.8.2016 v 23:45 hod. oznámila zaměstnankyně azylového domu v DC6, že došlo k fyzickému napadení mezi dvěma ubytovanými muži. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zjistila, že jednapadesátiletý muž fyzicky napadl o pět let staršího muže. Na místo byla přivolána hlídka PČR, která si záležitost převzala k dalšímu šetření.

Dne 26.8.2016 v 15:50 hod. oznámil občan, že v DC6 leží na chodníku v ul. J. z Poděbrad nějaký muž. Hlídka MP na místě zjistila, že jde o třiačtyřicetiletého muže z Děčína. Dotyčný neměl žádné zranění a jakoukoli pomoc od hlídky MP odmítl. Hlídka záležitost vyřešila domluvou a dohlédla na to, aby se muž odebral směrem k domovu.