Události MP 39. týden

Městská policie DěčínDne 1.10.2016 v 15:55 hod. oznámila prodavačka obchodu v DC32, že v provozovně je mladík, který krade. Hlídka MP na místě zjistila, že šestnáctiletý chovanec výchovného ústavu ukradl dvě lahve alkoholu. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si záležitost převzala k dořešení.

Dne 1.10.2016 v 00:55 hod. oznámil občan z DC32 rušení nočního klidu hlasitou hudbou v bytě v jednom z panelových domů. Hlídka MP na místě kontaktovala čtyřiačtyřicetiletou uživatelku bytu, ve kterém se konala oslava a nařídila jí hudbu vypnout a oslavu ukončit. Záležitost hlídka řešila domluvou. V 01.20 hod. oznámil občan, že po odjezdu hlídky byl v bytě chvíli klid, ale zábava zase začala s ještě větší intenzitou. Hlídka na místě znovu nařídila oslavu ukončit. Přestupek bude následně projednávat příslušný správní orgán Magistrátu města Děčín.

Dne 30.9.2016 v 19:50 hod. oznámila žena, že jeden z obyvatel domu v DC32 vynáší k popelnicím starý nábytek. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zjistila, že odpad vynesl devětadvacetiletý muž z Děčína. Hlídka mu nařídila vše uklidit, poučila jej o tom, kam tento typ odpadu odvézt a přestupek vyřešila uložením blokové pokuty.

Dne 30.9.2016 v 14:08 hod. oznámil občan, že v parku naproti kinu Sněžník je opilý muž, který sedí na lavičce a popíjí víno. Hlídka MP zjistila, že se jedná o známého šestačtyřicetiletého opilce z Děčína. Hlídka záležitost vyřešila uložením blokové pokuty a muže z místa vykázala.