Události MP 41. týden

Městská policie DěčínDne 15.10.2016 v 2:55 hod. zasahovala hlídka MP před diskoklubem v DC6, kde se mezi návštěvníky strhla rvačka. Na místo byly ihned přivolány i další autohlídky MP. Strážníci konflikt rychle ukončili a zpacifikovali jednoho z útočníků, který napadl jiného muže. Strážníci proti zadrženému použili donucovací prostředky a muži nasadili pouta. Na místo vzápětí dorazilo několik hlídek PČR a záchranná služba, která ošetřila zraněného a převezla jej do nemocnice. Událost si k dořešení převzala hlídka Policie ČR.

Dne 15.10.2016 v 22:25 hod. požádala záchranná služba o asistenci hlídky MP v DC1 u tamního baru, kde záchranáři ošetřovali agresívního zraněného muže. Hlídka MP na místě asistovala záchrance při ošetření sedmadvacetiletého muže. Jeden ze strážníků poté asistoval záchranářům i během převozu zraněného do nemocnice.

Dne 14.10.2016 v 19:45 hod. oznámil občan, že na Lesní cestě v DC9 se u garáží válí opilý muž. Hlídka MP na místě kontaktovala sedmdesátiletého muže, který byl pod vlivem alkoholu. Hlídka mu pomohla na nohy a nasměrovala jej do místa bydliště. Hlídka věc vyřešila domluvou.

Dne 14.10.2016 v 15:15 hod. oznámila žena, že u obchodního domu v DC3 obtěžuje zákazníky nějaký bezdomovec, který je v podnapilém stavu. Na místo byla vyslána hlídka MP, která kontaktovala strážníkům dobře známého bezdomovce. Hlídka jej z místa vykázala a záležitost vyřešila důraznou domluvou.