Události MP 5. týden

Městská policie DěčínDne 5.2.2017 v 4:04 hod. zasahovala hlídka MP u rvačky několika osob v ulici Tyršova v DC1. Operační služba na místo vyslala další hlídky, aby situaci uklidnily. Strážníci od sebe odtrhli tři muže, kteří se do sebe vzájemně pustili. Jednalo se o muže ve věku dvacet dva až třicet jedna let. Hlídky zabránily dalšímu napadání a na místo přivolaly PČR, která řešení události převzala.

Dne 4.2.2017 v 8:44 hod. oznámil pracovník ostrahy prodejny v DC5 zadržení muže při krádeží zboží. Hlídka MP na místě zjistila, že čtyřicetiletý muž ukradl zboží v hodnotě 296,- Kč. Dle záznamů PČR byl dotyčný v posledních třech letech odsouzen nebo potrestán pro majetkový trestný čin. Hlídka muže převezla na obvodní oddělení PČR, která řešení záležitosti převzala.

Dne 3.2.2017 v 20:45 hod. oznámila žena z DC32, že v ul. Pražská se na trávníku válí nějaký muž. Hlídka MP na místě kontaktovala dvaasedmdesátiletého muže, který byl pod vlivem alkoholu. Komunikace s ním byla vzhledem k značné opilosti téměř nemožná. Na místo byla přivolána záchranka, která muže převezla do nemocnice na ošetření.

Dne 3.2.2017 v 16:57 hod. si asistenti prevence kriminality všimli muže, který vyšel z restaurace v DC32, upadl a rozbil si obličej. Muž byl v silně podnapilém stavu, lékařské ošetření striktně odmítal. Asistenti jej doprovodili do místa bydliště, kde si ho převzala jeho družka.