Z Litvy přivezl Pazdera bronz

Sportovní klub MP Děčín - David Pazdera přivezl bronzBronzovou medaili přivezl z mezinárodního turnaje v litevském Vilniusu David Pazdera ze Sportovního klubu Městské policie Děčín. Turnaj se konal třetí březnový víkend a zúčastnilo se jej několik desítek borců z patnácti zemí. David Pazdera nastoupil do ringu za českou juniorskou reprezentaci ve váhové kategorii do 64 kg.

„David prošel přes vyřazovací zápasy do semifinále, kde nastoupil proti litevskému boxerovi. Zápas končil 2:2 na body, rozhodnout měly pomocné body, ale i u nich došlo k bodové shodě 7:7. Nakonec se rozhodčí přiklonili na stranu litevského borce, který se dostal do finále. S Davidovým výkonem jsem ale spokojen. Výborně jej hodnotil i reprezentační trenér Marek Šimák,“ řekl trenér děčínského klubu Václav Němeček. Připomněl, že už devátého dubna se bude v děčínském kulturním a společenském domě Střelnice konat mezinárodní boxerský turnaj mezi výběrem České republiky a Slovenska. „Zveme všechny příznivce boxu, pro které jsme připravili opravdu bohatý doprovodný program,“ dodal Němeček.

Sportovní klub Městské policie funguje v Děčíně díky velké podpoře města, které sportovnímu klubu poskytuje prostory a sportovce materiálně i finančně podporuje. Díky tomu neplatí mladí sportovci žádné členské poplatky. Klub se navíc osvědčil jako účinná forma prevence kriminality.